یک مدیر پرسپولیس در فحاشی به طارمی دخالت داشت!

0

مهدی طارمی در بازی مقابل سیاه‌جامگان چند موقعیت گلزنی داشت که در نهایت نتوانست از این موقعیت‌ها استفاده کند و دروازه حریف مشهدی خود را بازکند، همین موضوع باعث شد که برخی از هواداران به این بازیکن فحاشی کنند و حتی اشک این بازیکن هم به علت توهین و ناسزاگویی هواداران در رختکن تیم درآمد.

گفته می شود یکی از مدیران پرسپولیس که ارتباط خوبی با طارمی ندارد به یکی از لیدرها خط داده تا در ورزشگاه به طارمی فحاشی شود. پیدا کردن اسم مدیری که با طارمی مشکل دارد زیاد سخت نیست. اختلاف این مدیر با مهدی‌طارمی و محسن مسلمان مدتی پیش  برملا شد و اکنون هم در بازی با سیاه جامگان این اختلاف با فحاشی به طارمی خود را نشان داد.

جعفر کاشانی، رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس ضمن تکذیب دخالت یک مدیر در فحاشی به‌طارمی گفت: مهدی‌طارمی بازیکن با اخلاقی است و جزء سرمایه های باشگاه محسوب می شود. براین اساس هیچ کدام از مدیران باشگاه در فحاشی به‌طارمی نقش ندارند و آنها همواره حامی و پشتیبان مهاجم گلزن خود هستند.

او ادامه داد: برخی از افراد قصد دارند با طرح این مسائل اتحاد و همدلی را در باشگاه از بین ببرند. به هر حال هیچ یک از مدیران اختلافی با طارمی ندارند که بخواهند جو ورزشگاه را برای این بازیکن  متشنج کنند.

به هر حال در روزهای آینده مشخص می شود که چه کسی به هواداران خط داده که به طارمی فحاشی کنند.

ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع:افکارنیوز

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید