چیدمان سرویس بهداشتی کوچک + ترفند دکوراسیون

0
همیشه ترفندهای دکوراسیونی می تواند راه گشای دکوراسیون فضاهای کوچک شما باشد. وقتی فضای سرویس بهداشتی شما کوچک است نیز، با ترفندهای طراحی هوشمندانه می توانید به سادگی فضای سرویس بهداشتی را دو برابر کنید. کافی است این ترفندهای هوشمندانه را بشناسید و برای چیدمان سرویس بهداشتی کوچک خود از آن استفاده نمایید، پس با این مطلب همراه باشید تا با هم با ترفندهای طراحی و چیدمان سرویس بهداشتی کوچک آشنا شویم.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: توالت دیواری

decorating-small-bathroom-1

در طراحی سرویس بهداشتی کوچک برای استفاده بیشتر از فضا به کار گیری سیستم توالت های فرنگی هنگ (دیواری) به خوبی می تواند فضای کمتری را در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک اشغال نماید.


دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: شیر آلات دیواری

decorating-small-bathroom-2

همان طور که در بند قبل اشاره شد در طراحی سرویس بهداشتی کوچک بهتر است از سیستم های هنگ استفاده شود. استفاده از شیر آلات هنگ نیز همانند فلاش تانک ها می تواند در اشغال کمتر فضای داخلی سرویس بهداشتی شما موثر باشد.


دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: توالت مناسب

 decorating-small-bathroom-3
انتخاب توالت مناسب در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک یکی از مهمترین عوامل می باشد. در انتخاب توالت مناسب به مقیاس توجه ویژه ای داشته باشید.

دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: فلش تانک توکار

decorating-small-bathroom-4

فلاش تانک های توکار در واقع همان سیفون های رایج در فضای سرویس های بهداشتی است که همه ی ما با آن ها آشنایی داریم. اما در واقع این فلاش تانک ها به صورت مخفی پشت دیوار سرویس بهداشتی شما قرار می گیرد و توسط یک پنل کلید کوچک که روی دیوار نصب می شود قابلیت کنترل و هدایت را دارد. و بهترین گزینه برای طراحی سرویس بهداشتی کوچک می باشد.


دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: آینه

decorating-small-bathroom-5

همه ی ما از تاثیر آینه در طراحی داخلی فضاهای کوچک آگاه هستیم. سرویس های بهداشتی کوچک نیز از این قاعده مستثنی نیستند و به سادگی با کمک یک آینه در طراحی سرویس بهداشتی کوچک می توانید فضای آن را دو برابر کنید.


دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: کمد و کابینت

decorating-small-bathroom-6

هیچ وقت به علت کوچکی فضای سرویس بهداشتی تان خود را از داشتن کمد و کابینت محروم نکنید، توجه داشته باشید که کمد و کابینت ها در دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک شما را از بی نظمی نجات می دهند و به لوازم و وسایل شما نظم و ترتیب می بخشند.


دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: تلفیق حمام و سرویس بهداشتی

decorating-small-bathroom-7

وقتی سرویس بهداشتی شما با حمام تان مشترک است بهترین گزینه برای جدا سازی این دو فضا از یکدیگر دیوار شیشه ای می باشد چرا که به دلیل شفاف بودن چیدمان سرویس بهداشتی کوچک شما را دلبازتر نشان خواهد داد.


دکوراسیون سرویس بهداشتی کوچک: استفاده از روشویی دیواری

decorating-small-bathroom-8

همان طور که گفته شد استفاده از عناصر دیواری در چیدمان سرویس بهداشتی کوچک شما مانع از کوچک شدن فضای داخلی تان می شود و انتخاب نوع دیواری آن به بزرگتر دیده شدن فضای داخلیتان کمک می کند.

منبع:وبسایت چیدانه
ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
  • رتبه بندی کاربران (۰ رای)
    ۰
    رتبه شما :
خلاصه
۰%
۰
عالی

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید