نوید محمدزاده در سینما یا تئاتر ؟!

0

نوید محمدزاده بازیگر سینما و تئاتر که با بازی بی‌نظیر و توانمندی‌هایش توانسته در عرصه‌های هنری خوش بدرخشد.

نوید محمد زاده بازیگر سینما و تئاتر این روزها با یکه تازیش در این عرصه ها توانسته، سوپر استار نسل خود باشد و توجه اهالی سینما و تئاتر را به خود جلب کند.

یکی از نقاط قوت محمد زاده که باعث شده او تا این اندازه در این عرصه دیده شود بیان خوب نقش و انتقال حس واقعی به مخاطب است، عاملی که نقطه قوت کار یک بازیگر محسوب می‌شود.

محمد زاده با بازی در فیلم سینمایی «عصبانی نیستم» موجب تحسین منتقدین شد، تا جایی که بسیاری او را شایسته دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد می‌دانستند.

این بازیگر توانست دو سال ممتد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را در جشنوار فیلم فجر به خود اختصاص دهد.

از جمله آثار سینمایی که نوید محمد زاده در آن به ایفای نقش پرداخته است می‌توان به: «خفگی»، «ابد و یک روز»، « لانتوری»، «بدون تاریخ، بدون امضا»، «ناهید»، «عصبانی نیستم» و«خشم وهیاهو» اشاره کرد.

بازیگر فیلم سینمایی «ناهید» توانسته است جایزه بهترین بازیگر مرد جشنواره بین المللی براتیسلاوا را در سال ۲۰۱۵ به خود اختصاص بدهد.

آقای سوپر استار روی صحنه تئاتر نیز خوش درخشیده است و در کارنامه کاریش تئاترهایی مانند: «یک دقیقه سکوت»، «آخرین نامه»، «دل سگ»، «شب آوازهایش را می‌خواند»، «شکلک»، « دکلره»، «خدای کشتار» را دارد.

لازم به ذکر است نوید محمد زاده اجرای قسمتی از برنامه « دوستان» در شبکه جام جم را نیز برعهده داشته است.

اما این روند رو به رو رشد نوید محمد زاده تا کجا ادامه پیدا می‌کند؟ او در کدام عرصه هنری (تئاتر یا سینما) حضور پررنگ‌تری خواهد داشت.

ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع:دیباچه

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید