ماندگاری رنگ مو و راز آن

0

در این مطلب راه‌های ساده‌ای را برای ماندگاری بیشتر رنگ مو معرفی می کنیم تا جذابیت و زیبایی را از دست ندهید.

هریک از ما دوست داریم در هر نقطه از زمان و زندگی‌مان یک مدل رنگ مو را تجربه کنیم. بعضی از خانم‌ها برای رنگ کردن موهای خود به سالن‌های آرایشی مراجعه می‌کنند و طبیعتا پولی را برای رنگ کردن مو باید بپردازند ولی اگر شما در حال پس انداز پول هایتان هستید و یا ترجیح می‌دهید که خودتان موهایتان را رنگ کنید، ما به شما خواهیم گفت که چگونه موهای خود را رنگ کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

اگر خودتان می‌خواهید موهای خودتان را رنگ کنید، به آن سادگی که شما فکر می‌کنید نیست، اما به این معنا هم نمی‌باشد که باید از رنگ کردن موهایتان بترسید.

کارهای معین و مشخص شده‌ای را باید در حین رنگ کردن موهایتان رعایت کنید و باید این کارها را به یاد داشته باشید تا دچار مشکل نشوید.

۵ نکته مهم برای ماندگاری رنگ مو

اینک ما راه‌های ساده‌ای را برای اینکه رنگ موهایتان ماندگاری طولانی داشته باشد را معرفی می‌کنیم.

  1. انتخاب محصول مناسب: اگر خودتان موهای خودتان را رنگ خواهید کرد، قبل از رنگ کردن، از محصولی که قصد خرید آنرا دارید اطمینان کافی کسب کنید.قبل از اینکه شما از آن رنگ استفاده کنید، توصیه می‌شود که یک تست از آن بگیرید و آن تست هم بدین گونه می‌باشد که ۲۴ ساعت قبل از استفاده از رنگ مو، کمی از آنرا بر روی پوست پشت گوش خود بمالید و مطمئن شوید که بعد از ۲۴ ساعت بر روی پوست شما هیچ تغییراتی ایجاد نمی‌شود و سپس از آن استفاده کنید.
  2. شامپوهای مناسب: از شامپوهای مناسب برای شستشوی موهایتان استفاده کنید. در حالت ایده‌آل شما باید به دنبال شامپوهای مناسب برای موهای رنگ شده بگردید. اگر شما می‌خواهید ماندگاری رنگ موهایتان بیشتر شود، این راه و گزینه حتما باید رعایت‌شود.
  3. خشک کردن موها به طور طبیعی: از دستگاه‌هایی همچون سشوار ها برای خشک کردن موهایتان جدا خودداری کنید. اجازه دهید که موهایتان به طور طبیعی خشک شوند و از آنجایی که ما تحقیق کرده‌ایم گرما باعث آسیب رساندن به موها می‌شود.
  4. شستشو با آب سرد: اگر موهای سرتان را با آب گرم می‌شویید بهتر است بدانید با این کار فولیکول‌های موهایتان باز می‌شوند که در نتیجه باعث می‌شود ماندگاری رنگ موهایتان کاهش یابد.
  5. اصلاح منظم موها: توصیه می‌شود که طی زمان خاصی موهای خود را اصلاح کنید تا به زیبایی و سلامتی آن آسیبی نرسد.
ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع: نمناک

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید