عذرخواهی کریمی از بیرانوند

0

کریمی در پستی اینستاگرامی از بیرانوند بابت اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال نمی دانستند باید به دروازه بان برتر دستکش طلا بدهند، عذرخواهی کرده است.

مسئولان سازمان لیگ برتر فوتبال به دروازه بان تیم ملی و پرسپولیس جایزه عجیبی دادند!

مراسم معرفی برترین های فوتبال ایران در فصل شانزدهم لیگ برتر شب گذشته در برج میلاد برگزار شد که در نهایت علیرضا بیرانوند عنوان دروازه بان برتر فصل گذشته را از آن خود کرد.

بیرانوند که سال گذشته عملکردی فوق العاده در پرسپولیس و تیم ملی داشت، با شایستگی عنوان برترین دروازه بان لیگ برتر شانزدهم را به خود اختصاص داد اما نکته قابل توجه و تامل در این باره جایزه دروازه بان برتر فصل بود که از سوی فدراسیون و سازمان لیگ به بیرانوند اهدا شد.

در حالی که در همه جای دنیا عرف است به عنوان جایزه برترین دروازه بان دستکش طلا به او اهدا می کنند اما مسئولان فدراسیون ایران به بیرانوند هم مانند سایر نفرات کفش طلا دادند؛ جایزه ای که معمولا به آقای گل ها اهدا می شود و شاید مسئولان سازمان لیگ از این موضوع بی خبر بودند!

این اتفاق عجیب با واکنش های زیادی مواجه شده است؛ یکی از این واکنش ها به علی کریمی برمی‌گردد. کریمی در پستی اینستاگرامی از بیرانوند بابت اینکه مسئولان فدراسیون فوتبال نمی دانستند باید به دروازه بان برتر دستکش طلا بدهند، عذرخواهی کرده است.

ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع:ورزش‌سه

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید