سردار آزمون در بارسلونا؟!

0

سردار آزمون فصل قبل یکی از بهترین لژیونرهای فوتبال ایران بود که عملکرد خیلی خوبی در روستوف داشت و در لیگ قهرمانان گل‌های مهمی برای تیمش به ثمر رساند، جایی که باعث شد تا از این بازیکن به عنوان پدیده روستوف نام برده شود و این تیم روسیه‌ای نیز به لیگ اروپا برسد.

در حالی که به نظر می‌رسد سردار آزمون در تابستان روستوف را ترک کند، زمزمه‌هایی مبنی بر ابراز علاقه بارسلونا برای جذب این بازیکن شنیده می‌شود که در چند روزنامه روسی از جمله اسپورت روسیه تایید شده است. هنوز هیچ مسئولی در این باشگاه، پیشنهاد بارسلونا را تایید نکرده ولی مربی دروازه بان‌های روستوف درباره این احتمال صحبت کرده است.

ویتالی کوفونوف مربی دروازه بان‌های روستوف درباره پیشنهاد بارسلونا به سردار آزمون گفت: من اول از همه دوست دارم که سردار با ما بماند چون بازیکن بزرگ و خوبی است ولی اصلا تعجب نمی‌کنم اگر سردار آزمون به بارسلونا بپیوندد. دوست دارم او در روستوف فعلا بماند و گلزنی کند و مغرور نشود و به پیشرفت خود ادامه دهد. او بازیکن خوبی است و می تواند در بهترین تیم‌ها و لیگ‌ها بازی کند و از تجربه خود استفاده کند.

او در پایان درباره بازیکن ایرانی گفت: سردار خیلی خوب می‌تواند روسی متوجه شود ولی هرچقدر هم مشکل داشته باشد می‌تواند با زبان ترکمن با مربیان تیم صحبت کند.

 

ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع: ایسنا

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید