سجاد شهباززاده امروز پرسپولیسی می‌شود

0

مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا تیمی قدرتمند را برای نیم فصل دوم لیگ برتر آماده کنند که البته این تیم قدرتمند هم بتواند در لیگ قهرمانان آسیا عملکرد خوبی از خود به جا بگذارد. به همین دلیل باب مذاکره با بازیکنان ایرانی و حتی خارجی در این بین باز شده و می توان از سعد ناطق به عنوان یکی از گزینه های جدی پرسپولیسی ها برای حضور در خط دفاع نام برد که در صورتی که مذاکراتش با مسئولان نیروی هوایی عراق موثر باشد و بتواند رضایت نامه اش را از این باشگاه بگیرد حضور او در جمع شاگردان برانکو قطعی خواهد بود.

از طرف دیگر نام های دیگری هم برای حضور در پرسپولیس به گوش می رسد که شاید مهمترین اسم نام سجاد شهباززاده مهاجم پیشین استقلال که نیم فصل به آلانیا اسپور ترکیه رفت باشد.

شهباززاده نتوانست جایگاه خوبی برای خود در این تیم پیدا کند و حتی گلی هم که اخیرا وارد دروازه گالاتاسرای کرد هم نتوانست جای او را در ترکیب اصلی محکم کند و به همین دلیل به ایران بازگشت تا روزهای بهتری را تجربه کند.

این در حالی است که علیرضا منصوریان سرمربی استقلال بارها عنوان کرده که شهباززاده به ایران بازگردد در استقلال به روی او باز خواهد بود و حتی شماره ۱۰ این تیم را برای او کنار گذاشته است.

در این بین حالا صحبت از توافق بی سر و صدا و مخفی شهباززاده با پرسپولیس به گوش می رسد و به نظر می رسد طی امروز و فردا نام این بازیکن به عنوان جدیدترین خرید پرسپولیس مطرح شود. البته مسئولان پرسپولیس قصد داشتند قرارداد یک و نیم ساله با شهباززاده را در صورتی که ببندند روز چهارشنبه اعلام کنند اما با توجه به برد خوب پرسپولیس در اهواز شاید این اتفاق اگر قطعی شود امروز یا فردا رسانه ای شود. این در حالی است که طی دو روز گذشته مسئولان پرسپولیس مذاکرات جدی را با این بازیکن انجام داده اند و باید دید در نهایت این مهاجم چه تصمیمی برای ادامه فوتبال خود خواهد گرفت.

به نظر می رسد اگر بحث پیوستن شهباززاده به پرسپولیس قطعی شده باشد این تیم دیگر سراغ بازیکنان در خط جلو نخواهند رفت و تمرکز خود را برای جذب بازیکن دفاعی به کار خواهند بست و به همین دلیل شاید خرید سعد ناطق عراقی آخرین خرید پرسپولیسی ها باشد.

این ها البته گمانه زنی هایی است که شاید طی امروز و فردا به خود رنگ واقعیت بگیرد که در این صورت پرسپولیسی ها در نقل و انتقالات زمستانی عملکرد فوق العاده ای را از خود به جا خواهند گذاشت.

 

ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع:فارس‌نیوز

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید