تماس صوتی با اپلیکیشن اندروید Duo گوگل

0

اپلیکیشن اندرویدی گوگل  Duo به زودی در سراسر جهان از قابلیت برقراری تماس صوتی پشتیبانی خواهد کرد.

ساعاتی پیش، ارسال این قابلیت برای کاربران آغاز شد و جاستین اوبرتی، مدیر فنی گوگل Duo، در پستی در توییتر خبر آغاز ارسال این قابلیت را به اشتراک گذاشت.

ارسال این قابلیت حدوداً ۸ ماه پس از معرفی آن توسط این کمپانی مستقر در ماونتن ویو آغاز شد. این قابلیت در بیلد ۹.۱.۱۵۱۶ این اپلیکیشن که به زودی در پلی استور گوگل قابل دانلود خواهد بود در دسترس کاربران قرار می گیرد.

آخرین آپدیت Duo، علاوه بر فراهم کردن امکان تماس های صوتی، با رفع بعضی مشکلات عملکرد این اپلیکیشن را ارتقا خواهد بخشید که تجربه کاربری اپلیکیشن را بهبود می بخشد.

این کمپانی اینترنتی که تحت پرچم آلفابت قرار دارد، از ماه گذشته ارسال قابلیت برقراری تماس های صوتی را آغاز کرد، اما این امکان تا کنون فقط در برزیل فعال شده بود. باید گفت که این قابلیت احتمالا با استقبال کاربرانی مواجه خواهد شد که از زمان معرفی این اپلیکیشن خواستار افزوده شدن این قابلیت به آن بوده اند.

آخرین آپدیت این ابزار ارتباط موبایلی گوگل از نظر الزامات نرم افزاری مشابه نسخه های پیشین خود است، بدین معنی که Duo همچنان بر روی دستگاه هایی که از اندروید ۴.۱ و بالاتر برخوردارند قابل استفاده است. پس از دانلود و نصب آخرین آپدیت این اپلیکیشن، دکمه ای را در بالای صفحه تماس خواهید دید که به شما اجازه می دهد با یک کلیک بین تماس صوتی و ویدیویی جابجا شوید.

گوگل Duo اخیرا آپدیت دیگری دریافت کرد که از فرمت های بیشتری پشتیبانی می کند و کاربران بسیار راحت تر می توانند فایل ها را در داخل اپلیکیشن به اشتراک بگذارند. علاوه بر تصاویر، کاربران می توانند با استفاده از گوگل Duo، فایل های APK، ZIP، PDF و MP3 را آپلود و ارسال کنند.

ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع:تک‌شات

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید