بدترین عادت برای متولدین هر ماه

0

همانطور که می‌دانید هیچ فردی کامل نیست. اگر چه متولدین ماه‌های مختلف خصوصیات خوب زیادی دارند اما در کنار همه آنها، عادات بدی نیز دارند که در این مطلب به بارزترین شان اشاره کرده‌ایم.

همانطور که می‌دانید هیچ فردی کامل نیست. اگر چه متولدین ماه‌های مختلف خصوصیات خوب زیادی دارند اما در کنار همه آنها، عادات بدی نیز دارند که در اینجا به بارزترین شان اشاره کرده‌ایم. اگر شما هم دوست دارید بدانید که عادات بد متولدین ماه‌های مختلف چیست، با ما همراه باشید.

بدترین عادت متولدین فروردین

فروردینی‌ها افراد مستقلی هستند و دوست دارند که مدام از خود و توانایی‌هایشان حرف بزنند. آنها منم‌منم‌های زیادی دارند که گاهی غیرقابل تحمل است.  البته این واقعا اشتباه آنها نیست، آنها دوست دارند که آنچه در سرشان می‌گذرد را بیان کنند تا دیگران بشنوند و به وقت‌اش آنها را به افرادی دیگری انتقال دهند. فروردینی‌ها دوست دارند که مورد ستایش دیگران قرار گیرند.


بدترین عادت متولدین اردیبهشت

افرادی که در این ماه به دنیا آمده‌اند، افراد تنبل و بی‌انگیزهای هستند که دوست دارند مدام روی کاناپه یا تخت‌شان دراز بکشند و استراحت کنند. اردیبهشتی‌ها همچنین یکی از لجبازترین افراد هستند که حتی دوست ندارند خودشان را تغییر دهند.

بدترین عادت متولدین خرداد

بدترین عادت خردادیها این است که نمی‌توان خیلی روی حرف شان حساب کرد. در واقع آنها غیرقابل پیش‌بینی هستند. آنها برای کارهایشان برنامه می‌چینند اما در لحظه آخر تمام‌شان را کنسل می‌کنند. بنابراین خیلی نمی‌توان به آنها اعتماد کرد.

بدترین عادت متولدین تیر

 متولدین ماه تیر افراد احساساتی هستند، به همین دلیل تمام کارهایشان را محتاطانه انجام می‌دهند، از خرید لباس گرفته تا شروع کاری جدید. آنها همیشه به فردی در کنارشان احتیاج دارند تا مراقب‌شان باشد و امنیت کارشان را تضمین کند. آنها این نکته را نادیده می‌گیرند که بسیار باهوش‌اند و می توانند به تنهایی نیز تصمیم بگیرند، فقط کافی است کمی اعتماد به نفس خود را بالا ببرند.

بدترین عادت متولدین مرداد

مردادی‌ها شخصیت قدرتمندی دارند و مدام نظراتی که در سر دارند را با دیگران به اشتراک می‌گذارند، اما بدترین عادت‌شان جلب توجه است. به عنوان مثال آنها با صدای بلند در مکان‌های عمومی مانند رستوران یا کتابخانه می‌خندند که اصلا خوشایند نیست. 

بدترین عادت متولدین شهریور

به نظر شما عادت بد شهریوری‌ها چیست؟ آنها کمالگرا هستند. متولدین این ماه دوست دارند که کامل‌ترین باشند. اگر کاری را آغاز کنند، تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا آن را به بهترین نحو ممکن به اتمام رسانند، به همین دلیل مدام با دوستان و خانواده یا حتی شریک زندگی شان درگیری دارند. این افراد دیگران را به دلیل بی‌توجهی سرزنش می‌کنند. در یک جمله شهریوری‌ها افراد پرتوقعی هستند.

بدترین عادت متولدین مهر

همانطور که از نامش پیداست، مهری ها افراد با مهر و محبتی هستند، اگر چه گاهی بداخلاق می‌شوند. از عادات بد آنها می‌توان به روابط اجتماعی بیش از حدشان اشاره کرد. آنها به هر جایی که قدم می‌گذارند، دوستان جدیدی پیدا می‌کنند و حتی با افرادی که اصلا نمی‌شناسند، سر صحبت را باز می‌کنند. بدتر از آن تمام روز را در مورد زندگی دوستان‌شان صحبت خواهد کرد که اصلا برای دیگران جذاب نیست. 

بدترین عادت متولدین آبان

آبانی‌ها افراد رُک‌ی هستند. اگر در جمع کسی اشتباهی را مرتکب شود، برای اصلاح آن درنگ نمی‌کنند. اگر چه آنها بی‌ادب نیستند اما نمی‌توانند اشتباهات دیگران را بپذیرند. پس موقع صحبت کردن با یک آبانی، مراقب باشید.


بدترین عادت متولدین آذر

متولدین آذر را می توان فیلسوف نامید. آنها دوست دارند که مدام از ذهن‌شان کار بکشند و در فضاهای مختلف کشف و اکتشاف کنند. آذری‌ها از بحث کردن لذت می‌برند، به همین دلیل شاید که از همنشینی زیاد با آنها لذت کافی را نبرید. 

بدترین عادت متولدین دی

از آنجا که متولدین ماه دی افراد با دانشی هستند، مدام دیگران را به دلیل کمبود اطلاعات سرزنش می‌کنند. این افراد از نظر دیگران افراد بی‌ادبی هستند که فقط خودشان را می‌بینند. در بحث‌های گروهی، اگر حرف‌شان را متوجه نشوید یا آنطور که آنها انتظار دارند رفتار نکنید، عصبانیت آنها را بر خواهید انگیخت.


بدترین عادت متولدین بهمن

بهمنی‌ها افراد منحصر بفردی هستند اما از آنجا که هر کسی کامل نیست، آنها نیز رفتارهای بد خود را دارند. شاید بتوان گفت که بدترین عادت آنها این است که نمی‌توانند از دنیای خیالی خود بیرون آیند. آنها به شدت خیال‌پردازند به حدی که به دنیای واقعی توجه زیادی نمی‌کنند و همین موضوع موجب ناراحتی و عصابیت اطرافیان‌شان می‌شود.


بدترین عادت متولدین اسفند

اسفندی‌ها یکی از صادق‌ترین، خاکی‌ترین و مورد اعتمادترین افراد می‌باشند. آنها در پیدا کردن دوست مهارت بالایی دارند اما اشکال آنها این است که نمی‌توانند زمان‌شان را به خوبی برنامه‌ریزی کنند. به بیان دیگر، آنها همیشه زمان کم می‌آورند. اگر با اسفندی‌ها قرار ملاقات دارید، مطمئن باشید که دیر به سر قرار می رسند.

ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع:برترین

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید