انواع مدل موی باز و شیک دخترانه

0

هیچ چیز مانند یک مدل موی باز و شیک نمی‌تواند استایل شما را جذاب کند. از مدل‌های دخترانه برای استفاده روزانه یا مهمانی استفاده کنید و لذتشو ببرید.

مدل موی باز دخترانه ، تقریبا هر مدل ساده‌ای را شامل می‌شود که بتواند با کمی مرتب شدن و مدل دادن، موهای زیبا و جذابی را برایتان ایجاد کند. از مدل موی باز بسیار صاف و لخت گرفته تا انواع فر و شینیون‌های نیمه باز که همگی برای استایل شما در مهمانی‌ها و مجالس مناسب و زیبا هستند.

انواع مدل موی باز دخترانه

مدل موی باز دخترانه با بافت جلوی سر

این مدل با بافت زیبایی که در جلوی سر زده شده است، یک مدل مو ی باز دخترانه شیک است که برای خانم‌هی جوان خیلی مناسب است. برای اینکه موهای زیبا و جذابی داشته باشید، می‌توانید یک خلاقیت به خرج دهید و دو ردیف بافت مو بزنید که این مدل هم زیباست.


مدل موی باز دخترانه با موهای موج‌دار

اگر موهای زیبا و جذابی را برای استایل دخترانه و اسپورت خود می‌خواهید، یک هدبند زیبا و ظریف با بافت مو در جلوی سر ایجاد کنید و موها را به صورت مرتب و موج‌دار به روی شانه‌ها بریزید. این استایل برای خانم‌های جوان خیلی زیباست و اگر رنگ موها روشن باشد، مدل موهای زیبا تری خواهید داشت.


مدل موی باز دخترانه کلاسیک

این مدل موهای زیبا و رولی شکل که اولین انواع آن در سال ۱۹۴۰ شکل گرفت، یک مدل جذاب و جسورانه است که اگر با صورتتان هماهنگی داشته باشد، قطعا زیبایی چهره‌تان را دو چندان خواهد کرد و استایل بسیار شیکی را به شما هدیه می‌دهد.

هم برای مهمانی‌ها و هم برای مجالس و عروسی می‌توانید از این مدل زیبا کمک بگیرید.


مدل موی باز دخترانه با روبان

اگر موهای زیبایی دارید که بدون مدل دادن هم زیبا و جذاب هستند، بهتر است با یک روبان ساده آن را تزیین کنید و از زیبایی و سادگی آن لذت ببرید. رنگ روبان را با رنگ لباس خود ست کنید و اصلا لازم نیست نگران باشید، این مدل ساده را می‌توانید حتی در مهمانی‌های رسمی و مهم هم استفاده کنید.


مدل موی باز دخترانه با مدل چتری

این مدل چتری کوتاه، واقعا جسورانه است و می‌تواند استایل دخترانه شما را جذاب‌تر و شیک‌‌تر از هر مدل دیگری تغییر دهد. البته رنگ موی خاکستری – دودی آن نیز تاثیر زیادی در جذابیت و گیرایی این موهای زیبا دارد که باید به ان هم توجه کنید.


مدل موی باز دخترانه با هدبند

یکی از روش‌های ساده و جذاب برای داشتن موهای زیبا ، استفاده از انواع هدبند و تل مو است که واقعا در مواقعی که عجله دارید و وقت کافی برای دیزاین موها را ندارید، به کارتان می‌آید. البته این مدل برای زمان‌هایی که وقت کافی هم دارید نیز مناسب است، زیرا واقعا زیباست!

با انواع مختلف تل و هدبند با جنس‌های گوناگون ( از پارچه‌ای تا کریستالی و فلزی ) می‌توانید استفاده کنید و موهای زیبا و جذابی داشته باشید.


مدل موی باز دخترانه فر

قطعا مدل فر یکی از اولین انتخاب‌های هر دختر خانمی برای مجالس و مهمانی‌هاست. زیرا هم خیلی سریع آماده می‌شود و حتی می‌توانید بدون رفتن به آرایشگاه، خودتان در خانه هم آن موها را مدل دهید و دوم اینکه مناسب خانم‌های جوان با موهای زیبا و بلند است.

ارسال به تلگرامدکمه اشتراک گذاری تلگرام
منبع:زیبامون

پاسخ دهید

کد امنیتی * خطای محدودیت زمانی، لطفا کد امنیت جدید را وارد نمایید